Садові гномики – 145 років!
Як все почалося ...
Ідея виробляти садових гномів належить Серпня Хейснеру. У 1872 році в Тюрінгії він почав створювати гномиків для саду, гномиків, які повинні приносити людям радість і розслаблення. Переказ свідчить, що садовий гномик принесе в дім добробут і успіх, якщо буде жити в чистоті і турботи. Виникла традиція розміщувати невеликі фігурки гномів в будинку і саду. Гноми стали частиною ландшафтного дизайну, більш ніж зі столітньою історією.
Навколо цих маленьких садових фігурок, виникали гострі суперечки і дискусії. На садівничій виставці в Челсі ( Англія) використання гномиком в садових композиціях було під забороною. Вважалося, що садовий гном приваблює до себе більше уваги, ніж сама жива садова композиція. Заборона була знята тільки в 2013 році!
У 2017 році компанія «Heissner» відновила випуск найпопулярніших садових гномів з нових сучасних матеріалів, відродивши ручний розпис.
Вони називають себе Вальдемар, Венделін, Вільгельм, Вальдфрид і Вальманер. Поставляються в високоякісної подарунковій коробці з ностальгічним логотипом HEISSNER. Справжність виробу підтверджує сертифікат, а так само друк HEISSNER-Logo. Кожен оригінал супроводжується прекрасною невеликою брошурою, з якою ви можете побачити історію компанії і всю інформацію про гномів.
- Ящик для фруктів, як міні квітник.Пропонуємо до Вашої уваги САДОВІ ІДЕЇ від Діке ван Дікен Діке ван Дікен працює редактором журналу MY BEAUTIFUL GARDEN. Він навчаний садівник багаторічних рослин і працював у різних садівницьких компаніях, зокрема у Франції та США. Після вивчення ландшафтної архітектури він пройшов редакційне стажування в Burda-Verlag. Кваліфікований інженер працює в команді MY BEAUTIFUL GARDEN з 2007 рокуПовна версія новини
- Озеленення дахів: добре для навколишнього середовища, красиво на вигляд.Зелені дахи – це інвестиція у майбутнє. Вони покращують міський клімат, затримують дощову воду, пов'язують забруднюючі речовини та знижують шумове навантаження. Зелений дах створює більш приємний мікроклімат у будівлі та допомагає заощадити витрати на електроенергію для опалення чи кондиціювання повітря.Повна версія новини