Лаафы - веселі гномики з Нідерландів

У Нідерландах живуть маленькі веселі гноми – Лаафы. Історія цих маленьких чоловічків зворушлива і добра. Після довгих поневірянь оселилися вони в країні Лаафов -голландському парку розваг та атракціонів . Керівник парку Ефтелінг Тон ван де Вен розповів дивовижну історію про їх життя:
«Колись давно, дуже давно, миролюбні Лаафы жили на землі розташованої десь над Північним полюсом. У той далекий час Північний полюс був теплим і сонячним. Лаафы жили на відкритому повітрі, у них не було будинків або укриттів. Красивий квітучий сад служимо їм будинком. Плоди і ягоди росли в достатку, потоки чистої прохолодної води текли по місцевості, дикі горни кози постачали Лаафов молоком і сиром. Це була земля молока і меду.
У всіх лафайцев ( жителів країни Лаафов) один і ті ж мати і батько.
Батько – Лааф і мама - Лот.
Мама для лаафов дуже важлива тому, що дає їм безсмертя. Лаафы дуже чудові люди. Вони схожі на нас в дитинстві – добрі і безпосередні. Але лаафы, як і люди старіють. Їх сили вичерпуються, і тоді вони направляються до мами Лот, яка дає їм частину свого енергетичного пара. Лаафы омоложаются ці пором і починають жити заново.
Батько Лааф, був першим, хто втратив свою енергію, але зміг омолодиться. Це сталося в той час, коли земля почала остигати. Температура опускалася все нижче і нижче, вода замерзла, квітучі сади загинули. Північний Полюс став покриватися льодом, стає таким, яким ми бачимо його сьогодні. Лаафы стали шукати порятунку і опустилися глибоко під землю, де гаряча лава давала тепло. Батько Лаф стежив, що б всі діти встигли спуститися під землю, та останній залишав поверхню землі, коли температура впала до мінус 60 градусів. Йому тільки й вистачило сил, що б спуститися на кілька сантиметрів. Лаафы знайшли свого змерзлого батька і принесли до матері. Мама Лот вдихнула в нього тепло, поділилася своєю енергією, і дружна сім'я лаафов вирушила в підземне подорож. Подорож лаафов тривала тисячу років. Мало що відомо про цю подорож. Час від часу лаафы піднімалися на поверхню землі, що б поглянути на світ, але вони ніколи не могли знайти місця, які їм сподобалися. Скрізь де лаафы поделывали вхід назовні, виривався потік рідкої гарячої лави. На землі з'явилося безліч дихаючих гір, які ми називаємо вулканами.
Одного разу в 1989 році, лаафы почули веселу музику і сміх, що приходить до поверхні землі. Вони проробили над собою тунель і потрапили в місце «Efteling» в Нідерландах. Коли вони побачили красу і колір Эфтелинга, то зрозуміли, що нарешті знайшли те місце, де знову можуть бути щасливі.
Лаафам понравилось жить Эфтелинге. Всегда есть, что посмотреть и чем заняться. В Эфтелинг приезжает много посетителей из разных городов и стран. Лаафы с любопытстом прислушиваются к их разговорам, к рассказам и не прочь на некаторе время попутешествовать вместе с ними. Мать Лот, позволяет свои детям путешествия. После стольких лет проведенных под землей, лаафы нуждаются в общении и доброте. Люди из разных частей земного шара с радостью приглашают к себе в дом лаафом. У каждого лаафа имеется свой паспорт и индивидуальный номер. Все лаафы уникальны. Существуют лаафы близнецы, но двух одинаковых, Вы не найдете. У каждого своя история…
А недавно лаафы приехали в Украину.
Хотите познакопиться?
Тогда загляните на нашу страницу декор.
- Ящик для фруктів, як міні квітник.Пропонуємо до Вашої уваги САДОВІ ІДЕЇ від Діке ван Дікен Діке ван Дікен працює редактором журналу MY BEAUTIFUL GARDEN. Він навчаний садівник багаторічних рослин і працював у різних садівницьких компаніях, зокрема у Франції та США. Після вивчення ландшафтної архітектури він пройшов редакційне стажування в Burda-Verlag. Кваліфікований інженер працює в команді MY BEAUTIFUL GARDEN з 2007 рокуПовна версія новини
- Озеленення дахів: добре для навколишнього середовища, красиво на вигляд.Зелені дахи – це інвестиція у майбутнє. Вони покращують міський клімат, затримують дощову воду, пов'язують забруднюючі речовини та знижують шумове навантаження. Зелений дах створює більш приємний мікроклімат у будівлі та допомагає заощадити витрати на електроенергію для опалення чи кондиціювання повітря.Повна версія новини