

Корисна рослина для ставка - М'ята водяна (Mentha aquatica)
від 150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: R103А
- +380 (50) 688-75-67продажи и консультации
- +380 (50) 370-07-39бухгалтерия
Водяна м'ята (Mentha aquatica) - це болотний або прибережний трав'янистий багаторічник, який легко приживається на дачних ділянках поблизу штучних ставків.
Природний вид водної м'яти невисокий - від 30 до 50 см, окультурена водяна м'ята, може досягати у висоту 90 см.
Стеблинки м'яти в перетині, мають майже квадратну форму і покриті ворсинками. Листя овальної форми. На сонці листя злегка червоніють.
Якщо розтерти листя водяної м'яти, то відчується характерний запах. Він має освіжаючі крижані нотки ментолу, і є найбільш насиченим серед інших видів.
М'ята має сильну бактерицидну дію. При жуванні листя м’яти, знищуються мікроби в порожнині рота. В м’яті є аскорбінова кислота та дубильні речовини.
Водяну м'яту використовують не тільки для оформлення водойм. "Mentha aquatica" застосовують і в кулінарії, і для медичних цілей, а також для відлякування комах-шкідників.
При приготуванні салату з свіжих фруктів, десертів і холодних напоїв листя м'яти додають для придання лимонного смаку і аромату. В якості допомоги травленню і як засіб від головного болю, вживають у вигляді трав'яного чаю.
Листя Водної м'яти можна збирати в будь-який час.
Водяна м'ята добре переносить холоди та морози, і не потребує спеціального укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота рослини | 90 см |
| Форма поставки | Технологічний горщик |
| Вид водної рослини | Прибережне |
| Країна виробник | Україна |
| Колір листя | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час цвітіння | З липня по вересень |
| Основний період продажів (наявність): | з березня по листопад |
| Основні види використання рослин: | Озеленення ставка |
| Місце розташування: | Від сонячного до півтіні |
| Зона посадки: | Глибина від 0 до -20 см |
| Зусилля по обслуговуванню: | Потрібна невелика обслуговування |
| Розміри | |
| Поточна висота рослини: | 10-15 см |
| Поточна ширина рослини: | 5-10см |
- Ціна: від 150 ₴



